O Nas

Foxer Kominki

Zapoznaj się z Naszą ofertą, a przekonasz się, że posiadanie niezawodnego, solidnego i pięknego kominka jest naprawdę proste! Wiemy, że ważny jest nie tylko piękny design kominka. Dzięki wysokiej jakości materiałom, na których pracujemy, zapewniamy również wysoką sprawność kominka, a także jego prostą i bezproblemową pracę. Naszymi klientami są ludzie, którzy oczekują najwyższej jakości usług i produktów.

Dlaczego my?

miłość do kominków

Dajemy Ci nowoczesną technologię połączoną z tradycją. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami. Uczestniczymy w szkoleniach u wiodących producentów. Odwiedzając targi o znaczeniu krajowym i europejskim, zapoznajemy się z najnowszymi systemami, produktami i wiedzą. Następnie wykorzystujemy tę wiedzę i doświadczenie w naszych pracach.

100% satysfakcji

Naszym priorytetem jest głównie Twoja satysfakcja. Nasi klienci doceniają nasze podejście, doradztwo i ogólną współpracę przy projektowaniu i budowie kominka od początku do samego końca. Zawsze możesz na nas polegać. Jeśli szukasz jakości, jesteś we właściwym miejscu.

najwyższa jakość

Zapewnienie najwyższej jakości usług jest dla nas oczywistością. Wszystkie sprawy są rozpatrywane szybko i staramy się spełnić Twoje wymagania. Pracujemy dokładnie nad projektem kominka i bierzemy pod uwagę wszystkie szczegóły, dzięki czemu otrzymujesz swój kominek marzeń. Współpracujemy z najwyższej jakości producentami kominków.

lider w swojej dziedzinie

Mamy duże wizje. Rozwijamy się i wprowadzamy innowacje, aby móc oferować naszym klientom najlepsze usługi na rynku i najlepszą współpracę. Nasi klienci szczególnie cenią sobie doskonałą komunikację, szybkość i jakość, z którą pracujemy, profesjonalne podejście i fakt, że zawsze dotrzymujemy słowa. Zostań naszym klientem i ciesz się pięknym i wysokiej jakości kominkiem.

gwarancja

Nasze wbudowane kominki wykonane są przede wszystkim zgodnie z zasadami i technologiami, które zostały nabyte i zweryfikowane w praktyce od wielu lat. Z nami możesz być pewien w stu procentach, że Twój kominek lub piec który wykonamy, będzie działał zdecydowanie niezawodnie oraz bezpiecznie.

członek cechu zdunów polskich

Foyer Kominki – członek Cech Zdunów Polskich. Cech Zdunów Polskich powstał działając w przekonaniu o konieczności kultywowania tradycji zawodu zduna, mając na celu propagowanie rozwoju rzemiosła w poszanowaniu dorobku naszych poprzedników, wierząc w siłę solidarnego współdziałania Członków dla dobra społecznego i przyszłych pokoleń rzemieślników.